Lietuvių   English   Norske

APIE MUS


Įmonė savo veiklą pradėjo 1996 m. Veiklai sėkmingai plečiantis 2009 m. įmonė buvo reorganizuota į UAB " Jolugama ir KO".

Įmonės gaminama produkcija žinoma ir yra populiari ne tik tarp privačių, bet ir tarp verslo užsakovų. Nemažą dalį savo produkcijos įmonė eksportuoja į užsienio šalis: Latviją, Norvegiją, Bulgariją.

Pagrindinis įmonės tikslas – kokybiškas produktas, pagamintas naudojant pačias naujausias ir pažangiausias baldų gamybos technologijas. Įmonė yra viena iš nedaugelio savo regione, kuri pati gamina slenkančias sistemas. Užsakovas jas perka iš pirmų rankų.

Įmonė viena pirmųjų savo regione įsigijo "Hebrock" ir "Felder" baldų gamybos stakles, kurios tarp profesionalių baldų vadinamos vienomis iš pažangiausių baldų gamybos sistemų.

 

Mūsų kompanija neseniai pradėjo atstovauti didžiausią Baltarusijoje virtuvių gamintoją, ZOV fabriką. Galima užsakinėti ir nestandartinių matmenų. Labai aukšta kokybė ir konkurencinga kaina. Daugiau informacijos galite rasti jų oficialiame puslapyje : www.zov.by Taip pat ir : www.zuchel-kuche.ru/

 

NAUJA PASLAUGA:

  Pjauname, šlifuojame stiklus, veidrodžius. Klijuojame ant stiklų vaizdus, kuriuos galite pasirinkti internetiniame puslapyje:  www.dreamstime.com

 

 

IEŠKOME PARTNERIŲ, KURIE GALĖTŲ  PREKIAUTI  MŪSŲ  GAMINAMA PRODUKCIJA ĮVAIRIUOSE  LIETUVOS MIESTUOSE, TAIP PAT IR UŽSIENYJE.

INFORMACIJA TEL.: 8 687 06543

GL baldai   |   © 2011   |   Sprendimas: Perfect WEB Solutions