Lietuvių   English   Norske

PASLAUGOS


            Įmonė teikia šias paslaugas: atvykstame pas klientą, išmatuojame patalpas, numatome būsimų baldų dydžius, įsiklausome į kliento norus ir pageidavimus, nebijome pasiūlyti savo nuomonės, sprendimų, patarti ir taip padėti klientui apsispręsti. Viso mūsų projektai iš pradžių sukuriami kompiuterinėje trimatėje erdvėje. Klientai turi galimybę įvertinti perkamų baldų išvaizdą, keisti jų spalvas, detalių išdėstymą dar neprasidėjus gamybos procesui.

Savo klientams ypač palankiomis kainomis siūlome įsigyti įvairios buitinės technikos, kuri surenkant virtuvės baldus iškarto sumontuojama kliento namuose. Tai leidžia klientui iš vienų rankų, taupant savo brangų laiką įsigyti praktiškai visą virtuvės įranga – nuo baldų iki technikos.

Virtuvės baldų gamybai naudojamos vienos pažangiausių „BLUM“ (Austrija), taip pat FGV (Italija) baldų detalės, akmens masės stalviršiai „BALTIJOS MARMURAS“ (Lietuva), „PFLEIDERER“ (Lenkija) stalviršiai ir plokštės, stalo plokštės „THERMOPAL GmbH“ (Vokietija).

Įvairių baldų gamybai naudojamos plokštės/stalviršiai, EGGER, KAINDL (Austrija), plokštės KRONOSPAN (Čekija). Lenktų detalių gamybai naudojamos dažytos MDF plokštės, taip pat naudojame lukštu dengtas MDF plokštes.

Klientų pageidavimų prekiaujame ir naudojame baldų gamyboje OMEXCO dangas, kurios tinka ne tik slenkančių sistemų dekoravimui, bet gali būti naudojami ir kaip sienų apmušalai.Esant pageidavimui teikiame baldų transportavimo, pristatymo, surinkimo paslaugas, visos prekės parduodamos išsimokėtinai. Mūsų klientai turi galimybę naudotis DnB  NORD bankų lizingo paslaugomis

 

NAUJOS PASLAUGOS:

  Pjauname, šlifuojame stiklus, veidrodžius. Klijuojame ant stiklų vaizdus, kuriuos galite pasirinkti internetiniame puslapyje:  www.dreamstime.com

Rėminamo paslaugos.
Rėminame veidrodžius, paveikslius.

GL baldai   |   © 2011   |   Sprendimas: Perfect WEB Solutions